Son Haberler

İLETİŞİM

iletişim

İkinci el eşya alan ve bu ikinci el eşyaların bakımını ve temizliğini yapıp genelde öğrencilere ve bekar ve gurbetçilere ve asgari ücretle çalışıp geçim savaşı veren kalender kişilere bu ikinci el eşyaları küçük bir kar marjı ile satıyoruz. Genelde ilgilendiğimiz eşyalar. İkinci el ev eşyaları, spot eşya, endüstriyel mutfak aletleri alım satımı yapıyoruz. Merkezimiz bit pazarı olarak bilinen ikinci el eşya pazarı itfaiye meydanındadır. Ve Ankara’da dört mega semtte de şubelerimiz vardır. Onların mevkileri ve isimleri  ikinci el eşya alanlar Çankaya ikinci el eşya alanlar dikmen  ikinci el eşya alanlar Keçiören ikinci el eşya alanlar Batıkent olarak Ankara’nın genelinde ikinci el eşya alım ve satımı yapmaktayız İKİNCİ EL EŞYA satmak için 0312 324 55 26 gsm 0533 767 8013 mail irmakticaret06@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz sosyal medya adreslerimiz    https://twitter.com/2el_esya  http://www.facebook.com/ikincielesyaankara https://tr.foursquare.com/ikincielesya2

7 yorum

  1. merhaba.mağazanızdan alışveriş yapmak istiyorum ankarya yeni taşınacağım ve eşya almak istiyorum. 2.el ürünlerinizde kredi kartsız senetli ya da senetsiz taksit yapabiliyormusunuz ?

  2. nermin hacıosmanoğlu

    zanussi marka buzdolabı ve siemens televizyonumu satmak istiyorum.tlf:3814760

  3. Bir adet ocaklı fırın, bir büyük gardrop, bir kitaplıklı yatak başı ve bir tuvalet masası satacağım. Fotoğraflarını gönderebilirim.

  4. beyaz eşyalar dahil. oturma gurubu .salon takımı ..yatak odası dahil temiz kullanılmış

    ..beyaz eşyalar bosch ..oturma gurubu ve yatak odası lazzonı dir..komp le satıyorum

  5. merhaba iki adet kanepe ve bir adet 70 ekran bir adet 51 ekran televizyon satmak istiyorum. alıyormusunuz acaba? resim göndersem fiyat verebilirmisiniz?

  6. Kömür sobası varmı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir