Son Haberler
2.el endüstriyel mutfak aletleri
ikinci el endüstriyel mutfak aletleriniz ikinci el cafe malzemeleri ikinci el restorant malzemeleri lokanta malzemeleri ankaranın her semtinden anında nakit olarak alınır

İkinci El Lokanta Malzemeleri Alanlar

Endüstriyel mutfak sınıfına giren lokantalarda malzeme konusunda sürekli değişiklik yapmaya gerek duyulmaktadır. Bunun en önemli nedeni de işletmenin ürün konusunda kendini geliştirmesi ya da kapasite artışı nedeniyle mevcut olan malzemelerin yetmemesidir. Bazen de eşyaları yenileriyle değiştirirken elde kalan eşyaların çöpe atılmaması için elden çıkarılması gerekir. Takdir edersiniz ki lokantalarda kullanılan malzemeler çöpe atalım gitsin diyebilecek kadar ucuz malzemeler değildir. Bu nedenle genellikle lokantacılar ihtiyaç duyduklarında spotçular arasında ikinci el lokanta malzemeleri alanlar konusunda geniş araştırmalara girmektedir. Satılacak malzemeler değerli olduğu ve ikinci el eşya alanların da eşyalara değerinden çok düşük fiyatlar vermesi kişileri ince eleyip sık dokumaya itmektedir.

Firmamız ikinci el lokanta malzemeleri alanlar arasında sektörde kendisini kanıtlamış spot mağazalarındandır. Bunun en büyük nedeni kaliteli hizmet anlayışı, müşteri memnuniyetine karşı hassasiyeti ve çift taraflı olarak verdiği fiyat garantisidir. Ankara bölgesinde akla gelen ilk firma olan mağazamız lokanta malzemeleri konusunda da kaliteli hizmetin adresi olmuştur. Sizden gelen telefon üzerine bazı soruların cevaplarına ve göndereceğiniz görsellere bağlı olarak lokanta malzemesinin parasal değerine karar verilmektedir. Ardından piyasanın en yüksek fiyatı verilerek sizlere bir teklif yapılmakta kabul etmeniz durumunda adresinize gelen ekiplerimiz peşin ödeme yaparak eşyanızı satın alıp nakliyesi de kendisine ait bir şekilde mağazaya ürünü getirmektedir.

İkinci el lokanta malzemeleri alanlar hangi eşyaları alır gibi bir soru cevaplanacak olursa firmamız lokantada bulunan hemen hemen tüm eşyaların alım ve satımını yapmaktadır. Özetlemek gerekirse çatal bıçak ve yemek tabaklarından sütlük dolaplarına, fırınlardan pizza fırınlarına, tatlı dolaplarından teşhir dolaplarına, hamur ve bulaşık makinelerinden kebap dolapları ve buz makinelerine kadar pek çok malzeme alınmaktadır. Kısacası lokantada tüm aklınıza gelen malzemeleri alan firmamıza telefonla ulaşabilirsiniz.

Bunu Gördünüz mü ?

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı

Endüstriyel mutfaklar oldukça sistemli olarak çalışılan alanlardır. Mutfakta yapılan çalışmanın her bir yansıması müşteriye yansıyacağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir