Son Haberler

İkinci El Ev Eşyası Alanlar Mamak

Kullanmadığınız ya da artık sıkılıp değiştirmediğiniz tüm eşyaları ikinci el pazarında hızlı bir şekilde satabilirsiniz. İkinci el eşyalarınızı satmak konusunda pek bilgi sahibi olmayabilirsiniz ancak bir ürünün çöp olarak atılması mı daha iyidir ya da o üründen gelir elde ederek yenisini daha ucuza almasını sağlaması mı. Tabi ki o ürünlerden gelir elde edebiliyorsak o daha güzel bir durumdur. Eğer manevi bir değeri yoksa istediğiniz her ürünü değeri üzerinden satabilirsiniz. İkinci El Ev Eşyası Alanlar Mamak ya da farklı bir ilçe fark etmiyor Ankara’nın her yerinde her ilçesinde satış gerçekleştirebilir.

İkinci el satışlar nasıl gerçekleşiyor derseniz hemen özet geçelim. Satmak istediğiniz ürünün resmini çekiyorsunuz sonra satıcıya telefon aracılığı ile ulaştırıyorsunuz, alıcı kısa zaman içerisinde size fiyat teklifini sunuyor sizde eğer kabul ederseniz satıcı hemen ürünleri almaya geliyor bu şekilde satış hızlı bir şekilde tamamlanıyor. İkinci el eşya alanlar dikmen ve İkinci El Ev Eşyası Alanlar Mamak hiç fark etmeksizin alıcı hemen kapınıza geliyor.

 

Eşyalarınızı satmak için eğer bir nedeninizde varsa sizde birkaç parça eşya ile bir deneme yapabilirsiniz bu şekilde satmak istediğiniz diğer ürünleri de belirler ve ister onları da satmak isterseniz hemen o diğer eşyaları da satabilirsiniz. Evde fazla beyaz eşya ya da kullanmadığınız bir bilgisayar varsa satış için en iyi ürünler onlar diyebiliriz. Ankarada ikinci el beyaz eşya alanlar deyincede firmamız ilk sırada en iyi fiyatlarla hizmet sunmaktadır.

 

Hemen ikinci el eşya satmak ve yüksek fiyat  ile elden çıkarmak için aşağıdaki firma bilgileri ile iletişime geçebilir, isterseniz adresinize kadar ücretsiz keşif için çağırabilir isterseniz de mobil numaradan whatsapp ile eşyalarınızın resimlerini yollayarak bir teklif alabilirsiniz. Profesyonel 2 el eşya servisi ile yerinde pazarlık peşin ödeme avantajları ile sağlıklı bir ticaretin keyfine varın.

 

Irmak Ticaret İletişim Bilgileri:

Telefon :0312 324 5526

Gsm 0533 767 8013

Adres: Anafartalar Mahallesi, İtfaiye Meydani Temmuz Sokak No 7, 06260 Altındağ/Ankara

 

Bunu Gördünüz mü ?

Ankara 2. El Eşya Pazarı

Ankara çok güzel bir şehir ilk başta herkesin gelmekte tereddüt ettiği ancak kısa zaman içerisinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir