Son Haberler
ikinci el eşya
2el eşya
ikinci el eşya ve spot eşya alım satımı yapılır ankaranın her semtinden ikinci el eşya beyaz eşya büro mobilyaları elektronik eşya alınır satılır.

ikinci el eşya

2el eşya
İkinci el eşya ve spot eşya alım satımı yapılır Ankara’nın her semtinden ikinci el eşya, beyaz eşya, büro mobilyaları, elektronik eşya, alınır satılır.

 

İkinci el eşya günümüzde hayat pahalılığı ve geçici bir süre kullanılacak olması ile genelde öğrenciler için ikinci el eşya bir mecburiyet almıştır. Aslında onlarda çok istiyordur. Sıfır eşyamız olsun tertemiz kullanalım ama hayat şartları buna musade etmiyordur. Genelde öğrenciler hep ikinci el eşya almıyor, bu tamamen maddiyata bakan bir durum. Örnek verirsek özel üniversitelerde okuyan durumu iyi olan öğrenciler elbette var. Sonuçta onlarla da işimiz olmuyor değil onlarda ikinci el eşya olarak okul biterken bize satıyor. Tabi bir şeyler sağlam kaldıysa öğrencilerin geneli yatağını sıfır alıp geri kalan eşyalarını ikinci el eşya olarak alıyor. Doğal olarak kimin yattığını bilmiyor ve günün yarısını uyuyarak geçiriyoruz desek yalan olmaz. Gerçi ikinci el almaya gerek bile duyulmadan iki kapılı gardolap, çalışma masası, baza, yatak, bunları yeni alıp buz dolap, koltuk takımı, kanepe, çamaşır makinesi, halı, sehpa, televizyon, gibi biraz yenisinin pahalı olan ürünleri ikinci el olarak düşünebiliyorlar. Bazen bir memurun iki çocuk okuttuğunu düşünürsek yatağına kadar ikinci el eşya almak zorunda kalabiliyor. Unutulmayalım fakirlik utanılacak bir şey değildir. Ve bazı öğrencilerin bile ikinci el eşya alırken utanıp sıkıldığını görüyoruz.  Belkide gerçek hayata ilk adımı atarken ilk tecrübelerini kazanıyorlardır. Senin olanın kıymetini bil. Eskide olsa bazı kişiler ise umursamıyor bile yeni bir şehire gelmişsin yeni bir arkadaş ortamı ve kendine ait bir ev,  bir yatak, bende okudum iyi bilirim. Sayın Ankaralı müşterilerimiz neden öğrencilerden dem vurdum çünkü 100/80 onlar bizim velinimetimizdir.  Sizin bazen önemsemediğiniz bir ikinci el eşya onların gerçekten işine yarayacaktır. Balkonda çürümeye bıraktığınız bir masa düşünün ve ikinci el eşya olarak bunu bir öğrenci alıyor. Ve bunun üzerinde dört beş sene ders çalışıyor. Bir avukatımız bir doktorumuz yetişiyor. Bazı kişilerin bu ikinci el eşya sektöründen bilgisi bile yoktu. Ama günümüzde teknoloji ilerledi İnternet sayesinde milyonlara ulaşabiliyoruz. İşte bizlerinde internette olma sebebimiz, ikinci el eşya alım satım yapmaktır. Ne tür ikinci el eşya alıyoruz?  İkinci el koltuk takımları, ikinci el yemek odası, ikinci el yatak odası, ikinci el buzdolabı,  ikinci el çamaşır makinesi, 2.el televizyon,  2 el kanepe, halı, vestiyer,  masa, sandalye, genç odası, baza,  yatak, ve hatta Cafe ve restorant malzemeleri, ikinci el klima ve ikinci el büro ve ofis mobilyaları ve ikinci el elektronik eşyalarınızı Ankara’nın her semtinden anında nakit olarak alıyoruz. Dilerseniz telefonlarımızdan 0312 324 5526 gsm: 0533 767 8013 dilerseniz mail irmakticaret06@gmail.com adresinden de Mail atabilir, hatta ikinci el eşyalarınızın resimlerini çekip bize gönderebilirsiniz. Ve sanki evinizdeymiş gibi telefonda pazarlık yapabiliriz. Bazen resim aldatıcı olsa bile ikinci el eşya satmakta bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

ikinci el eşya

Bunu Gördünüz mü ?

İkinci El Kıyafet Alanlar Ankara

İhtiyacınız olmayan elbiseleri satmak istediğinizde sizlere bu giyim malzemelerinizi satmanızda yardımcı olacak bir dostumuzu bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir