Son Haberler
etlik ikinci el eşya
ikinci el eşya alanlar etlik ayvalı yükseltepe kardeşler koop ve tüm mahallelerinden ikinci el eşya alınır mobilyalarınız beyaz eşyalarınız ofis ve büro malzemeleriniz elektronik ev eşyalarınız anında ve degerinden nakit olarak alınır.

ikinci el eşya etlik

etlik ikinci el eşya
ikinci el eşya alanlar etlik ayvalı yükseltepe kardeşler koop ve tüm mahallelerinden ikinci el eşya alınır mobilyalarınız beyaz eşyalarınız ofis ve büro malzemeleriniz elektronik ev eşyalarınız anında ve değerinden nakit olarak alınır.

 

Ankara etlik semtinden ikinci el eşyalarınızı, mobilyalarınızı, elektronik ev aletlerinizi, yatak odalarınızı, yemek odalarınızı, vestiyer, veya televizyonlarınızı, beyaz eşyalarınızı, ikinci el eşya alanlar etlik ve mahallelerinde sizlere hizmet vermektedir. Sizlerin sadece yapmanız gereken etlik ve yakın civarlarında ikinci el eşya satımı için karar vermek. Ve bizleri davet etmenizdir. Anında davetinize cevap verilecektir. İkinci el eşyalarınızı yerinde ve kullanım alanında görüyoruz. Ve bir değer biçiyoruz. Eğer bu miktar sizede uyarsa nakit olarak alım yapıyor. Ve istediğiniz zaman ikinci el eşya ve mobilyalarınızı gelip götürüyoruz. Etlikte eski eşyacı aramanıza gerek kalmadan hallediyoruz. Dilerseniz eşyalarınızın bir miktarını satacaksınız. Bir miktarını başak bir semte, veya sokağa götüreceksiniz. Bu tür taşıma işlerinizde yapıyoruz. İkinci el eşya etlik sizlere hizmet verebilmek için her daim yanı başınızdadır. Bizleri aramanız yetecektir. 0312 324 55 26 0533 767 8013   numaralardan arayabilirsiniz.

Bunu Gördünüz mü ?

2.el lcd alanlar Ankara

LCD Led Plazma TV Alımı

Teknolojide yaşanan gelişmelerle paralel olarak elektronik ürünlerde de gelişmeler yaşanmış ve ortaya sayısız marka ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir