Salı , 13 Kasım 2018
Son Haberler
ikinci el eşya ankara eryaman
ikinci el esya ankara eryaman ve tüm etaplarında hizmetinizdedir ikinci el eşyalarınızı beyaz esyalarınızı elektronik esyalarınızı anında nakit olarak alıyoruz.

ikinci el eşya eryaman

ikinci el eşya ankara eryaman
İkinci el eşya Ankara Eryaman ve tüm etaplarında hizmetinizdedir. İkinci el eşyalarınızı beyaz eşyalarınızı, elektronik eşyalarınızı, anında nakit olarak alıyoruz.

 

İkinci el eşya Ankara Eryaman ve cevre semtlerden ikinci el eşyalarınızı ikinci el beyaz eşyalarınızı, elektronik ev eşyalarınızı, antikalarınızı, ofis ve büro malzemelerinizi, bizleri haberdar etmeniz halinde en geç bir saat içerisinde verdiğiniz adrese geliyoruz. Ve ikinci el eşyalarınızı yerinde görerek fiyat tespiti yapıp pazarlık usulü alıyoruz. Dilerseniz mail adresimize ürünlerinizin fotoğraflarını çekip ön inceleme ve fiyat talebinde bulunabilirsiniz ikinci el eşya Eryaman ticaretini asla oldubittiye getirmiyor ve dilerseniz düşünme ve başka firmalardan fiyat alma seçeneklerini sunuyor. Bu sistem sadece Eryaman için geçerli değildir. İkinci el eşya Ankara Eryaman ve cevre ilçeleri ve semtlerinde de aynı dürüst politikasını uygulamaktadır. Sayın müşterilerimiz telefonda verilen fiyatla eşyayı yerinde görerek verilen fiyat elbette farklılık gözetebiliyor. Bunu sizlerin anlatamaması yâda bizlerin net anlatılanları anlayamamamızdan kaynaklanıyor. Fotoğraf çekilip mail yoluyla bu bazense aldatıcı olabiliyor fotoğrafta çok temiz gözüküyor. Gidiyoruz haşat olduğu ortaya çıkıyor. Görünen bir hatası yada gözükmeyen hatası varsa yada bir satacağınız ikinci el eşyanın kusuru özrü varsa bildirmeniz en hayırlısı olacaktır. Unutmuyalımki ikinci el eşya genellikle öğrenci ve asgari ücretle çalışan yenisini alamayan aileler için idealdir. Bir ikinci el çamaşır makinesi sattığını düşünün. Çalışıyor deniliyor. Bizde satan kişiye güvenip denemiyoruz. Onu o şekilde bizde satıyoruz. Sonra bizim için sıkıntı oluyor. Dürüstlükte fayda var bu sadece Eryaman için geçerli değildir. iyi alışverişler. irtibat tel 0312 324 5526 0533 767 8013 mail irmakticaret06@gmail.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

Bunu Gördünüz mü ?

2.el lcd alanlar Ankara

LCD Led Plazma TV Alımı

Teknolojide yaşanan gelişmelerle paralel olarak elektronik ürünlerde de gelişmeler yaşanmış ve ortaya sayısız marka ve …

Bir yorum

  1. eryamanda ikinci el eşyalarımızı satmak istiyoruz sizi buldum internetten yazılarınız bana güven verdi güvenilir bir firma olsun istiyoruz iletişime gecerseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir