Son Haberler

İkinci el eşya alanlar Ankara Yüksek Fiyatlarla Alım

Kullanmadığınız eski laptopunuzu satarak para kazanma şansınız var bunu fırsata dönüştürmek için çok geç kalmış değilsiniz. Aslında sadece laptop için değil diğer birçok teknolojik cihaz için aynı şey söz konusu. Genellikle bilgisayar ve telefon gibi ürünlerde yenisini aldığımız zaman eskisini bir kenara ayırıyoruz ve kısa zaman içerisinde artık eski eşyalarımızda kullanılabilir olmasına rağmen bir kenarda unutuluyor ve biranda çöp oluyor. Bu şu anlama geliyor bir parayı çöpe atmak gibi bir şey, çok fazla para kazanmayacak olabilirsiniz ancak  mevcut gelir düzeyinizi düşündüğünüzde bu size önemli ölçüde katkı sağlayabilir. Peki kullanmadığımız laptoplar nerede kime satılır. Ankaranın neresinde olursanız olun ikinci el laptoplarınızı satabilir ve hızlıca para kazanabilirsiniz. İkinci el eşya alanlar Ankara olsun ya da farklı bir ilçe hiç fark etmiyor. Dediğimiz şekillde kullanmadığınız bir laptopunuz varsa ya da telefon bu hiç fark etmiyor onu satarak para kazanabilirsiniz.

Ayrıca eski eşyalarınızı elden çıkarınca israftan da kaçınmış olacaksınız, farklı bir şekilde düşünmek gerekirse böyle bir avantajınız bile olacaktır. İkinci el eşya alanlar çankaya ya da farklı bir yer hiç fark etmez Irmak Ticaret her yerden Ankara’nın her ilçesinde ürünlerinizin alımını yapabilir ve kaliteli bir satış yapılabilirsiniz. Arama motorunda yapacağınız bir çok sorguda Irmak ticaret ile karşılaşacaksınız. Mesela İkinci el eşya alanlar etimesgut olsun ya da daha farklı bir ilçe olsun elden çıkarmanız gereken elektronik eşya kullanmadığınız laptop ve diğer tüm teknolojik ürünleri satarak cebinize para girmesini sağlayabilirsiniz.

 

Hemen ikinci el eşya satmak ve yüksek fiyat  ile elden çıkarmak için aşağıdaki firma bilgileri ile iletişime geçebilir, isterseniz adresinize kadar ücretsiz keşif için çağırabilir isterseniz de mobil numaradan whatsapp ile eşyalarınızın resimlerini yollayarak bir teklif alabilirsiniz. Profesyonel 2 el eşya servisi ile yerinde pazarlık peşin ödeme avantajları ile sağlıklı bir ticaretin keyfine varın.

 

Irmak Ticaret İletişim Bilgileri:

Telefon :0312 324 5526

Gsm 0533 767 8013

Adres: Anafartalar Mahallesi, İtfaiye Meydani Temmuz Sokak No 7, 06260 Altındağ/Ankara

 

Bunu Gördünüz mü ?

İkinci El Ev Eşyası Alanlar Mamak

Kullanmadığınız ya da artık sıkılıp değiştirmediğiniz tüm eşyaları ikinci el pazarında hızlı bir şekilde satabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir