Son Haberler
2.el kombi alanlar Ankara
İkinci el kombilerinizi Ankara'nın her semtinden alıyoruz.

ikinci el buzdolabı alanlar

ikinci el buzdolabı alanlar
Ankara’da ikinci el buzdolabı alanlar olarak her marka 2.el buzdolabı derin dondurucu difiriz tek kapılı yada Çift kapılı fark etmez Ankara İçi alım ve satım yapmaktayız.

İkinci el buzdolabı alanlar olarak Ankara içi hizmet vermekteyiz. Buzdolabınızın markası ne olursa olsun. Modeline ve temizliğine göre fiyat vererek alım yapmaktayız. Ankara’nın hangi semtinde olursanız olun bizleri aramanız yeterlidir. Buzdolabınız yeni model ise üstünde yazan kodunu örnek verelim 5094 nf gibi kodunu söylemeniz fiyat verebilmemiz için kolaylık olacaktır. Elbetteki ikinci el buzdolabı alanlar olarak model kadar temizliğinede önem vermekteyiz. Unutmayalım ki sizden alınan bir ikinci el buzdolabını bizler bir öğrenciye satarken altı ay gibi bir süre garanti veriyoruz. Bu tüm ikinci el beyaz eşyalar için geçerlidir. Eger sizlerde bir buzdolabı almak yada satmak istiyorsanız? Bizimle irtibata geçebilirsiniz. tel 0312 324 5526 gsm: 0533 767 8013 nolu numaralardan arayabilirsiniz.

Bunu Gördünüz mü ?

İkinci El Kıyafet Alanlar Ankara

İhtiyacınız olmayan elbiseleri satmak istediğinizde sizlere bu giyim malzemelerinizi satmanızda yardımcı olacak bir dostumuzu bu …

Bir yorum

  1. SAMSUNG RT59QRSW 31 ocakta kuruldu 10 gün çalışıp kaldırdım,aile birleşiminden dolayı diğer buzdolabını kullanıyorum.tamamen saglam 2 yıl garantili evkur çıkışlı.tamamen çızıksız.kaça alırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir