Son Haberler
hizmetlerimiz
ikinci el eşya alanlar ankara ve cevre semtler ve ilçelerde size en iyi hizmeti verebilmek için dört şübemizle hizmetinizdeyiz nakliye, kulanmadıgınız eski eşya atımı, beyaz eşya tamiri , marangoz hizmetleri gibi hizmetlerle yanınızdayız.

HİZMETLERİMİZ

İkinci el eşya alanlar Ankara ve cevre semtlerde değiştirmeyi düşündüğünüz ikinci el eşyalarınızı yada fazla olduğunu düşünmeye başladığınız ev eşyalarınızı ikinci el olarak değerinden anında nakit olarak alıyoruz. Ankara’nın hangi semti olursa olsun aramanız dahilinde sizlere yardımcı oluyoruz. Bozuk çalışmayan ikinci el beyaz eşya gibi ürünlerinizi hurda mahiyetinde alıyoruz. Çok eski model ikinci el eşya olarak ve bizlerinde değerlendiremeyeceğimiz kadar kötü bunları ise para karşılığı evinizi boşaltıyoruz. İster taşımalı hamal veriyoruz. İster sadece atım için nakliye temin ediyoruz. Bu hizmetlerimiz diğer şubelerimiz içinde geçerlidir. 4 şubemizin yerleri ve isimleri  dikmen ikinci el eşya alanlar Keçiören ikinci el eşya alanlar Balgat ikinci el eşya alanlar Batıkent ikinci el eşya alanlar Çankaya ikinci el eşya alanlar olarak haftanın yedi günü  hizmetinizdedir.

hizmetlerimiz
ikinci el eşya alanlar Ankara ve cevre semtler ve ilçelerde size en iyi hizmeti verebilmek için dört şubemizle hizmetinizdeyiz. Nakliye, kullanmadığınız eski eşya atımı, beyaz eşya tamiri , marangoz hizmetleri gibi hizmetlerle yanınızdayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir