Son Haberler

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı

Endüstriyel mutfaklar oldukça sistemli olarak çalışılan alanlardır. Mutfakta yapılan çalışmanın her bir yansıması müşteriye yansıyacağı için de ekip anlamında da mutfak çalışanları oldukça sistemlidir. Böyle sistemli ve bir o kadar da ciddi bir iş yaptığınızda ister istemez kullandığınız ekipmanın da sistemli, bakımlı ve olabildiğince iyi çalışan aletler olması gerekmektedir. Yeni kurulan işletmelerde oldukça pahalı olan bu ekipmanlara fazla bütçe ayrılmadığı görülebilmektedir. Böyle durumlarda ikinci el mağazaları devreye girmektedir. Firmanın kalite sorgulaması da işte tam da bu aşamada yapılmalıdır. Daha ilk aşama olan endüstriyel mutfak ekipmanları alımı sırasında kaliteli ekip çalışmasıyla müşteriye üst düzey hizmet verilmesi hedeflenmelidir.

Firmamız konusunda uzman kadrosu sayesinde mutfak malzemeleri konusunda da Ankara ve çevresinde kaliteli hizmet vermektedir. Endüstriyel mutfakların ihtiyacı olan sütlük, fırın, buzdolabı, pizza fırını, yemeklik gibi ekipmanlar alımı yapılarak mağazamıza getirilmektedir. Bu aletlerin bakımlarının yapılmasının ardından gerek mağazamızda fiziksel olarak gerekse de internet sitemizde görsel olarak sergilenmekte ve alıcısını beklemektedir. Endüstriyel mutfak ekipmanları alımı yaptığımız yerler genelde çalışır hatta yeni bile sayılabilecek ekipmanlarını iş değiştirme ya da iş bırakma gibi durumlarda satmaktadır. Bu nedenle de genellikle sıfıra yakın kalitede ürünler alınmaktadır.

Endüstriyel mutfak ekipmanları alımı yaparken gösterdiğimiz hassasiyeti satış sırasında da göstermekteyiz. Alırken nasıl piyasanın en yüksek fiyatını verdiysek satarken de piyasanın en uygun fiyatından satmaktayız. Hal böyle olunca iki taraflı müşteri memnuniyeti kazanmaktayız. Firmamızın son olarak sektörde en çok memnuniyet kazandığı konulardan bir tanesi de kesinlikle makineleri kaderine terk etmemesidir. Alım yaptıktan sonra satış aşamasına kadar eşyaların bakımı tamamlanmakta ve yeni kullanıcısına güzel bir şekilde teslim edilmektedir. Sıfır eşya alım satımındaki müşteri memnuniyeti ikinci elde de firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Bunu Gördünüz mü ?

Cafe Malzemeleri Alan Yer

Ankara gibi büyük bir şehirde endüstriyel mobilyaların alım satımı çok yapılmaktadır. Bu nedenle de endüstriyel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir