Son Haberler

Dikmen İkinci El Eşya Alımı

Ankara’nın genellikle her bölgesine spot eşya anlamında hizmet götüren firmamız Dikmen ikinci el eşya alımı konusunda lider konumundadır. Teknolojinin tüm imkânlarından yararlanan deneyimli ekibimiz telefonla ya da watsapp aracılığıyla yaptığınız başvurularda ilk olarak eşya maddi değer tespiti yapmaktadır. Ardından anlaşma sağlanması durumunda adresinizden sizi uğraştırmadan eşyalarınızı peşin ödeme yaparak satın almaktadır. Alım yaparken piyasanın en iyi teklifini verdiği konusunda da ayrıca garanti vermektedir. Alınan ikinci el eşyaları firmamız deposuna getirerek onarım yapmakta ve kaliteli şekilde satacağı müşterilerine sunmaktadır. Bu nedenle ikinci elde kalite nedir piyasaya da kısa sürede benimsetmiş bir firmadır.

Dikmen ikinci el eşya alımı için firmamız her kategoriden ürünü satın almaktadır. Mobilyadan beyaz eşyaya, süs eşyasından ev tekstiline kadar aklınıza ne gelirse bizi çağırıp satabilirsiniz. Evinizde fazlalık barındırmak istemiyor, ancak eşyanızı atmaya da kıyamıyorsanız doğru adrestesiniz. Hemen bizi arayın eşyanıza piyasanın en iyi fiyatını biçelim. Sadece ev eşyası da değil spot sektöründe en yaygın tercih edilen büro malzemelerinin de firmamız alım ve satışını profesyonelce gerçekleştirmektedir.

İkinci el mobilya mağazamız aynı zamanda ikinci el eşyaların satışını da yapmaktadır. Genellikle müşteri portföyümüzü öğrenci, bekar hayatı yaşayanlar ve maddi durumu iyi olmayan aileler oluşturmakla birlikte kaliteden ödün vermeyen tavrımız bu kesime her geçen gün daha farklı sosyal çevrelerden kişileri de eklemektedir. Eşyalar onarılarak iyi durumda, kaliteli olarak satıldığından dolayı çoğu seyahat severin de kısa süreli kiraladıkları evlerde eşya tercihi ikinci elden yana olmaktadır. Uzun lafın kısası Dikmen ikinci el eşya alımı ve satımında fiyat garantili, güvenilir, kaliteli bir firma arayışındaysanız doğru adrestesiniz. Yapmanız gerekense sadece numaralarımızı tuşlayarak bizimle iletişime geçmek. Gerisi deneyimli ekibimizin ellerinde şekillenmektedir.

Bunu Gördünüz mü ?

2.el lcd alanlar Ankara

LCD Led Plazma TV Alımı

Teknolojide yaşanan gelişmelerle paralel olarak elektronik ürünlerde de gelişmeler yaşanmış ve ortaya sayısız marka ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir