Son Haberler
ikinci el eşya ankara batıkent
ikinci el eşya ankara batıkent ve mahallelerinde hizmetinizdedir ikinci el eşya larınızı satmak için bizi aramanız yeterlidir

batıkent ikinci el eşya

ikinci el eşya ankara batıkent
İkinci el eşya Ankara batıkent ve mahallelerinde hizmetinizdedir. İkinci el eşya larınızı satmak için bizi aramanız yeterlidir.

Batıkent ikinci el eşya alanlar olarak ikinci el ev eşyalarınızı, elektronik ev eşyalarınızı, ikinci el beyaz eşyalarınızı, ofis ve büro malzemelerinizi, ikinci el eşya, veya kullanılmış eşya olarak değerinden nakit olarak alıyoruz. Batıkent ve tüm mahallelerinden mesa mahallesi, İnönü mahallesi, çakırlar çifligi, kardelen mahallesi, ilk yerleşim mahallesi, macun köy mahallesi, kısacası batıkentin neresinde olursa olsun, hangi caddesi hangi sokağı olursa olsun, bizi telefonlarımızdan aradığınız takdirde bulunduğunuz ev ve iş yerine geliyoruz. İkinci el eşyalarınıza bakıyoruz. Anlaşma olduğu takdirde ücretini nakit olarak ödüyoruz. Veya yeni eşyalarınız gelmedi? yada eşyalarla işiniz bitmedi?  İstediğiniz bir gün gelip eşyalarınızı götürüyoruz.  Batıkent ten ikinci el eşya alanlar olarak hizmetinizdeyiz.  Dilerseniz bize ürünlerinizle ilgili mail atabilir. Bir ön değerlendirme talep edebilirsiniz.  Mail adresimiz irmakticaret06@gmail.com telefon numaralarımız 0312 324 55 26 gsm: 0533 767 80 13 nolu numaralardan bizlere gün içerisinde cepten 7/24 ulaşabilirsiniz.

Bunu Gördünüz mü ?

İkinci El Kıyafet Alanlar Ankara

İhtiyacınız olmayan elbiseleri satmak istediğinizde sizlere bu giyim malzemelerinizi satmanızda yardımcı olacak bir dostumuzu bu …

5 yorum

  1. nuray başoğlu

    Buzdolabımı değiştirdim,eskisini satmak istiyorum,gayet güzel çalışıyor,biraz küçük olduğu için satıyorum

    • dolabınız kaç yıllık bir model fiyat olarak ne istiyorsunuz. irtibat numarası bırakabilirseniz gelir alırız. iyi günler dilerim.

  2. yukarıda görüldüğü üzere yeni modellerde bi koltuk takımına yada modern iki kanepe ihtiyacım var aynı zamanda bırde sürgulu yeni sitelerınızde ki gıbı duran kullanışlı gardropa elinizdeki ürünleri nasıl görebilirm. yenikentte oturuyorum.

  3. Çamaşır makinası ve buzdolabımı, yenisini satın aldığım için eskilerini satmak istiyorum, ikisi de çalışır durumda. Batıkent’te oturuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir