Son Haberler
İkinci el bahçe mobilyası alanlar
Ankara'nın her semtinden ikinci el bahçe mobilyalarınızı Bambu takımlarınızı, hasır takımlarınızı, plastik masa sandalyelerinizi anında ve nakit olarak alıyoruz.

Bahçe Mobilyaları Alımı

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte bahçe mobilyalarına olan ihtiyaç artmaktadır. Gerek yazlık evlerde bahçelerin güzelleşmesi, gerekse de lokanta, kafe gibi yerlerde konseptin bahçelere kaydırılması bahçe mobilyaları alımı konusunda spotçuları harekete geçirmektedir. Genellikle kişiler bahçe dekorasyonunu değiştirme ya da taşınma nedeniyle ikinci el bahçe mobilyalarını güzel fiyata satabilecekleri spotçular aramaktadır. Ankara ve çevresinde ikamet edenlerin bahçe mobilyaları alımı ve satışı konusunda ilk başvuracakları yer firmamızdır. Çünkü firmamız fiyat garantili olarak çalışıp piyasanın en iyi ücretini verdiğini garanti etmekte hem de kaliteli hizmet vererek evinizin keyfinde mobilyalarınızı satmanıza olanak sağlamaktadır.

Bahçe mobilyaları alımı konusunda Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet veren firmamız koltuk takımları, sandalye masa takımları, hamak, salıncak başta olmak üzere bahçede ne kadar mobilya varsa alım ve satışını yapmaktadır. Deneyimli ekibi sayesinde evden eve nakliyat mantığına göre çalışmaktayız. Buna göre mobilyasını satmak isteyen kişinin evinden peşin parayla eşyası satın alınmakta, mağazaya getirilip gerekli bakım çalışmaları yapıldıktan sonra yeni sahipleriyle buluşturulmaktadır. Böylece sıfıra yakın ürünlerin hem değerlendirilmesine olanak sağlanarak israftan kaçınılmakta hem de bahçe mobilyası almak ve satmak isteyenlere en uygun fiyat verilerek iki taraflı kar elde etmeleri sağlanmaktadır.

Firmamız haftanın her günü bahçe mobilyaları alımı konusunda hizmet vermektedir. İletişim kanallarından deneyimli teknik ekibimizle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizin çözüm ortağınız oluyoruz. Sanki kendi mobilyamızı satıyormuşçasına sizi anlıyor ve size yardımcı olmaya çalışmaktan ödün vermiyoruz. Bahçe mobilyalarınıza piyasanın en yüksek fiyatını vererek kapıda ödemeli olarak satın almanın yanında ücretinizi evinizde mobilyaları teslim alırken peşin ödüyoruz. Bizimle ikinci el eşya alım satım konusunda iletişime geçmek için telefon numaralarımızı kullanabilir ya da doğrudan spot mağazamıza gelerek bir çayımızı içebilirsiniz.

Bunu Gördünüz mü ?

Ahşap masa sandalye alanlar

Ahşap mobilyaların kullanımı eski çağlardan bu yana oldukça popülerdir. Teknolojinin ilerlemesiyle her ne kadar farklı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir