Son Haberler

Ankara 2. El Eşya Pazarı

Ankara çok güzel bir şehir ilk başta herkesin gelmekte tereddüt ettiği ancak kısa zaman içerisinde bağımlılık yapan özel yerlerden bir tanesi. Sizin de Ankara’dan mecburi bir görev nedeniyle ayrılmanız gerekiyor olabilir ya da farklı bir nedenle artık Ankara’da oturmayacak olabilirsiniz. Taşınacaksınız ancak ürünlerin nakliye ücreti ürünlerden daha fazla tutuyor olabilir genellikle böyle durumlar oldukça sık oluyor ve onlarda çözümü eşyaları yeni taşınacakları yere götürmek yerine ikinci el eşya pazarında satarak sonrasında taşınılan yerde yeni eşyalar alarak çözüyorlar. Sizde eğer böyle bir durum ile karşı karşıyaysanız Ankara 2.el eşya pazarı ya da farklı bir ilçe hiç fark etmez hemen eşyalarınızı satabilirsiniz.

Peki hangi eşyalarımı 2. el eşya pazarında satabilir ve kazanç elde edebilirim derseniz neredeyse evinizde yer alan tüm eşyalarını 2. el pazarında satabilirsiniz. Bu salondaki oturuma grubu ya da çekyat olabilir. Mutfaktaki buzdolabı, doğalgaz ocağı ve bulaşık makinesi olabilir. Yine ekstra olarak çalışma masaları, kurutma makineleri ya da masaüstü bilgisayar bile olabilir istediğiniz tüm eşyaları Ankara 2.el eşya pazarı ve başka ilçelerden rahatça satabilirsiniz.

 

İkinci el eşya pazarı Ankara olsun ya da farklı bir ilçe Ankara’nın neresinde olursanız olun satmak istediğiniz tüm eşyaları değeri üzerinden satın alabilir ve taşındığınız yerde sıfır eşyalar almanıza yardımcı olabilir.

 

Bir an önce kaliteli bir firma ile rahatça 2 el eşya satmak ve sorun yaşamadan eşyalarınızı elinizden çıkarmak ve ücretini hemen nakit almak isterseniz bunun için aşağıdaki bilgileri olan Irmak Ticaret ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Irmak Ticaret İletişim Bilgileri:

Telefon :0312 324 5526

Gsm 0533 767 8013

Adres: Anafartalar Mahallesi, İtfaiye Meydani Temmuz Sokak No 7, 06260 Altındağ/Ankara

 

 

Bunu Gördünüz mü ?

İkinci El Ev Eşyası Alanlar Mamak

Kullanmadığınız ya da artık sıkılıp değiştirmediğiniz tüm eşyaları ikinci el pazarında hızlı bir şekilde satabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir