• İtfaiye Meydanı Temmuz Sok
  • Irmak Spot
  • Ankara 2.El Eşya Alanlar
Ankara 2 el eşya alanlar

Ankara 2 el eşya alanlar

Ankara 2 el eşya alanlar olarak. Her türlü 2.el eşya alınır satılır. Ankara geneli haftanın her günü çalışmaktayız. 2el eşya alımlarımız anında ve nakittir.

Ankara genellikle öğrenci ve memur şehridir. Bunu kimse inkar edemez.  Ankara’da durum böyle olunca bütçesi zayıf memur kesimi ve örgenciler, 2.el eşya konusunda tüketici konumunda oluyor. Bir taraftansa durumu iyi olan insanların yada yeni ev almış, kimselerin yeni eve yeni mobilya yakışır. Mantalitesi ile yaklaşıp Ankara 2 el eşya alanlar olarak burada biz devreye giriyoruz. Bizleri 2.el eşya satmak için irtibat numaralarımızdan arıyorsunuz. Aslında dört mega semtte şubemiz mevcuttur. Batıkent, Keçiören, Balgat, Çankaya, gibi ama çağrıları bir merkezde topluyoruz. Çağrıları semtin mesafesine göre eşyanın yoğunluğuna göre yönlendirme yapılmaktadır. Bazı semtler almak için bazı semtler ise satmak için ideal. Mesela Çankaya şubemizde genellikle alım yapılmakta. Satış çok zayıftır. Bu yüzden Ankara 2 el eşya alanlar olarak bunu ana merkezimiz olan itfaiye meydanında satışını yapıyoruz. Ankara’nın dış ilçeleri mesela Haymana, Kızılcahamam, çubuk gibi buralara eşyanın yoğunluğuna göre gidiyoruz. Tek bir çamaşır makinesi için elbette kurtarmıyor. Biraz çalışma sistemimizden bahsedelim bizleri telefonlarımızdan arıyorsunuz. Ve 2.el eşya olarak satacağınız ürünün markasını modelini bize aktarıyorsunuz. Kafanızdaki oluşturduğunuz fiyatı bizimle paylaşıyorsunuz. Eğer bizim piyasa için fiyatlar uygun ise pazarlık usulü adresinizi alıyoruz. Ve Ankara 2 el eşya alanlar olarak eşyalarınızı yerinde görüyoruz. Anlaşma olduğu takdirde ücretinizi nakit olarak ödüyoruz. Anlaşma olmadığı takdirde hiçbir ücret talep etmiyoruz. Ticaret anlayışımız bu. Her gittiğimiz 2.el eşya kesin alınacak! diye bir kaide yoktur. İsterseniz bize mail yoluyla da ulaşabilir 2.el eşyalarınızın fotoğraflarını çekebilir bize gönderebilirsiniz. Mail adresimiz irmakticaret06@Gmail.com telefon numaralarımız. 0312 324 5526 0533 767 8013 bize her gün mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.

1 Comment

  • […] Ankara ikinci el eşya alanlar bizimle istedikleri zaman iletişime geçebilir ve isterlerse mağazamızda konuk ederek satın almak istedikleri eşyayı da yakından görebilir. ikinci eski ve kullanılmış el eşya alanlar evlerini baştan aşağıya döşeyebilir ve istedikleri her eşyayı piyasadan çok daha uygun olarak bulabilecektir. Irmak Ticaret Ankara’nın spot mağazaları olarak bilinen ikinci el eşya alanlar arasında en yüksek fiyatı veren bir markası olarak biliriz. İnsanların ister tek parça eşya talebini isterlerde bir evi donatacak olan eşyalarının tamamını rahatlıkla ve ekonomik fiyata karşılayabiliriz. Eşyalarımızın tamamı kullanılabilir durumda olmakla birlikte bazı eşyalarımızın da henüz ambalajları dahi üzerinden açılmamıştır. Biz biliyoruz ki ikinci el denildiği zaman insanların kafasında bir soru işareti oluyor. Ancak mağazamıza geldiklerinde aslında ön yargılarından da kurtulmuş oluyorlar. Çünkü ikinci el eşya demek kullanılmayacak durumda olan bir eşya demek değildir. […]