Salı , 13 Kasım 2018
Son Haberler
2 el eşya alanlar ankara
ankara 2 el eşya alanlar olarak her türlü 2.el eşya alınır satılır ankara geneli haftanın her günü çalışmaktayız 2el eşya alımlarımız anında ve nakittir.

Ankara 2 el eşya alanlar

2 el eşya alanlar ankara
Ankara 2 el eşya alanlar olarak. Her türlü 2.el eşya alınır satılır. Ankara geneli haftanın her günü çalışmaktayız. 2.el eşya alımlarımız anında ve nakittir.

 

Ankara genellikle öğrenci ve memur şehridir. Bunu kimse inkar edemez.  Ankara’da durum böyle olunca bütçesi zayıf memur kesimi ve örgenciler, 2.el eşya konusunda tüketici konumunda oluyor. Bir taraftansa durumu iyi olan insanların yada yeni ev almış, kimselerin yeni eve yeni mobilya yakışır. Mantalitesi ile yaklaşıp Ankara 2 el eşya alanlar olarak burada biz devreye giriyoruz. Bizleri 2.el eşya satmak için irtibat numaralarımızdan arıyorsunuz. Aslında dört mega semtte şubemiz mevcuttur. Batıkent, Keçiören, Balgat, Çankaya, gibi ama çağrıları bir merkezde topluyoruz. Çağrıları semtin mesafesine göre eşyanın yoğunluğuna göre yönlendirme yapılmaktadır. Bazı semtler almak için bazı semtler ise satmak için ideal. Mesela Çankaya şubemizde genellikle alım yapılmakta. Satış çok zayıftır. Bu yüzden Ankara 2 el eşya alanlar olarak bunu ana merkezimiz olan itfaiye meydanında satışını yapıyoruz. Ankara’nın dış ilçeleri mesela Haymana, Kızılcahamam, çubuk gibi buralara eşyanın yoğunluğuna göre gidiyoruz. Tek bir çamaşır makinesi için elbette kurtarmıyor. Biraz çalışma sistemimizden bahsedelim bizleri telefonlarımızdan arıyorsunuz. Ve 2.el eşya olarak satacağınız ürünün markasını modelini bize aktarıyorsunuz. Kafanızdaki oluşturduğunuz fiyatı bizimle paylaşıyorsunuz. Eğer bizim piyasa için fiyatlar uygun ise pazarlık usulü adresinizi alıyoruz. Ve Ankara 2 el eşya alanlar olarak eşyalarınızı yerinde görüyoruz. Anlaşma olduğu takdirde ücretinizi nakit olarak ödüyoruz. Anlaşma olmadığı takdirde hiçbir ücret talep etmiyoruz. Ticaret anlayışımız bu. Her gittiğimiz 2.el eşya kesin alınacak! diye bir kaide yoktur. İsterseniz bize mail yoluyla da ulaşabilir 2.el eşyalarınızın fotoğraflarını çekebilir bize gönderebilirsiniz. Mail adresimiz irmakticaret06@Gmail.com telefon numaralarımız. 0312 324 5526 0533 767 8013 bize her gün mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.

Bunu Gördünüz mü ?

2.el lcd alanlar Ankara

LCD Led Plazma TV Alımı

Teknolojide yaşanan gelişmelerle paralel olarak elektronik ürünlerde de gelişmeler yaşanmış ve ortaya sayısız marka ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir