Son Haberler
ikinci el eşya ankara eryaman
ikinci el esya ankara eryaman ve tüm etaplarında hizmetinizdedir ikinci el eşyalarınızı beyaz esyalarınızı elektronik esyalarınızı anında nakit olarak alıyoruz.

Akdere ikinci el eşya

2 el eşya alanlar ankara
ankara 2 el eşya alanlar olarak her türlü 2.el eşya alınır satılır ankara geneli haftanın her günü çalışmaktayız 2el eşya alımlarımız anında ve nakittir.

İkinci el eşyalarınızı Akdere ve çevre mahallelerinden anında nakit olarak alım yapıyoruz. Sizler sadece bizi arıyorsunuz. Ve satmak istediğiniz eşyalarınızın hakkında kısaca bilgi veriyorsunuz. Mesela kaç yıllık bir kullanımı olduğu hatası kırığı yırtığı varmı? modelini ve rengini söylüyorsunuz. Rakam olarak ne düşünüyorsunuz Bunları bizimle paylaşıyorsunuz. bulunduğunuz yerin adresini veriyorsunuz. En kısa sürede ikinci el eşyalarınızı değerlendirmek için geliyoruz. Anlaşma olduğu takdirde anında nakit olarak ödüyoruz. Akdereden ikinci el eşya alanlar olarak Akdere ve tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz. ikinci el eşya satışımız mevcuttur ürünleri ve fiyatları web sitemizden takip edebilirsiniz.

Bunu Gördünüz mü ?

İkinci El Kıyafet Alanlar Ankara

İhtiyacınız olmayan elbiseleri satmak istediğinizde sizlere bu giyim malzemelerinizi satmanızda yardımcı olacak bir dostumuzu bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir