Son Haberler

Ahşap masa sandalye alanlar

Ahşap mobilyaların kullanımı eski çağlardan bu yana oldukça popülerdir. Teknolojinin ilerlemesiyle her ne kadar farklı özelliklerde yeni nesil malzemelerden üretilen eşyalar çıksa da halen ahşap masa sandalye türü mobilyalar vazgeçilmezler arasında yerini korumaktadır. Gerek vintage kullanımın yaygınlaşması gerekse de dekorasyonda ahşap şıklığından vazgeçilememesi ikinci el piyasasında ahşap mobilyaların çokça tutulmasına neden olmuştur. Bu nedenle sık sık mobilyasını yenileyecek olanlar ahşap masa sandalye alanlar aramaktadır. Piyasada bu konuda hizmet veren pek çok firma olmasına rağmen güvenilir firmaların sayısının oldukça az olması seçim yaparken dikkatli olunması konusunu müşterilere hatırlatır niteliktedir. Ankara bölgesinde tüm ilçelere hizmet götüren firmamız ahşap masa sandalye konusunda da kaliteli hizmet ve yüksek müşteri memnuniyetinin bir numaralı adresi haline gelmiştir.

Hangi Ahşap Ürünleri Alıyoruz?

Firmamız ahşap masa sandalye konusunda her türlü marka, model ve ahşap türünden mobilyaları piyasa değerinin en iyi fiyatına satın almaktadır. Satın alacağı ikinci el mobilyalarda aranan tek özellik onarımı yapılabilecek durumda olmasıdır. Çok eski mobilyalar dahi onarım ve bakım yapılarak satılabilmektedir. Ancak çok kötü durumda olan mobilyalar alınmamaktadır. Ahşap masa sandalye alanlar arasında firmamızın öne çıkmasının asıl nedeni kaliteli ve sıfıra yakın ürünlerin alıcılarla buluşturulmasıdır. Vintage masa sandalyelerin de yine atölyemizde aslına uygun bakım onarımı yapılmaktadır.

Ahşap Eşyamı Satmak İçin İzlemem Gereken Yol Nedir?

İkinci el ahşap masa sandalye alanlar arasından firmamızla çalışmaya karar verdiğinizde bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Teknik ekibimiz size belli başlı birkaç yönelttikten sonra mobilyalarınıza ait görselleri istemektedir. Alınan verilere dayanılarak değerlendirme yapan firmamız teknik ekibi alıma karar verdikten sonra belirli gün ve saate randevu vermekte ve o zaman diliminde gelerek peşin ödeme yapıp eşyaları adresinizde satın almaktadır.

Bunu Gördünüz mü ?

İkinci el bahçe mobilyası alanlar

Bahçe Mobilyaları Alımı

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte bahçe mobilyalarına olan ihtiyaç artmaktadır. Gerek yazlık evlerde bahçelerin güzelleşmesi, gerekse …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir